sport olimpijski, siła, zdrowie, pasja

Puchar Świata -Polish Open

25 Wrz 2018

Puchar Świata – sukces Weroniki Dębskiej

W dniach 15-16 września br. czwórka naszych zawodników wzięła udział w Pucharze Świata rangi G1 – Polish Open Warsaw Cup , który odbył się na warszawskim Torwarze. W zawodach udział wzięło ponad 1500 zawodników z całego świata. W sobotę swoje debiuty mieli Kacper Dobrzański (kadet, kat. -41kg), który po wyrównanej walce niestety musiał uznać wyższość zawodnika z Grecji oraz Igor Sapała (kadet, kat. -57kg), którego bardzo doświadczony przeciwnik, również z Grecji zajął drugie miejsce całej kategorii. Obaj chłopcy, biorący po raz pierwszy udział w tak prestiżowym turnieju zaprezentowali się dobrze i pozostawili serce na macie ♥️ W niedzielę swoje walki stoczyły zawodniczki: Nicole Firek (junior, kat.-49kg), po wyrównanej walce przegrała z przeciwniczką z Kazachstanu, która zajęła drugie miejsce w tej kategorii, a także Weronika Dębska (junior, kat. +68kg), wygrała swoją pierwszą walkę z Litwinką kolejną, o wejście do finału odbyła z zawodniczką z Danii, prowadząc przez większość walki w ostatnich sekundach Weronika popełniła błąd, przez co musiała uznać wyższość przeciwniczki i zajęła ostatecznie 3 miejsce w swojej kategorii! Gratulujemy sukcesu oraz dziękujemy trenerowi za przygotowanie