Puchar Polski – Olsztyn

5 Gru 2016

Puchar Polski –Olsztyn

4 brązowe medale

W dniach 2-4.11.2016r. Odbyły się Puchar Polski w Olsztynie. Nasz klub reprezentowali: Kacper Dobrzański, Nicole Firek, Liliana Zyskowska i Weronika Dębska. Pierwszego dnia walczyli: -Nicole Firek startująca w kategorii kadet -47kg po wygraniu 1 walki niestety kolejną przegrywa ze złotą medalistką tych mistrzostw zdobywając tym samym brąz w tej kategorii. -Liliana Zyskowska startująca w kategorii -51kg kadet po stoczeniu 2 walk ulega w trzeciej walce złotej medalistce zdobywając brązowy medal tej kategorii. -Weronika Dębska startująca w kategorii junior open  zdobyła brązowy medal. Drugiego dnia startowali: -Kacper Dobrzański w kategorii młodzik -33kg przegrywa w 1 walce ze złotym medalistą tej oto kategorii. -Weronika Dębska w kategorii młodzieżowiec zdobyła  brązowy medal. Razem nasi zawodnicy zdobyli 4 brązowe medale. Gratulujemy zawodnikom i życzymy dalszych sukcesów! Zawodnicy trenują w  Forma Fitness Klub ul.Bór 55A informacje na stronie www.taekwondo-kantor.pl