sport olimpijski, siła, zdrowie, pasja

Polish Open Warsaw Cup 2013

6 Wrz 2013

CAM00680

W dniach 30 sierpnia – 1 września odbywały się XX Międzynarodowe Mistrzostwa Polski, a zarazem XVI Międzynarodowe Mistrzostwa Warszawy, w których uczestniczyło ok. 700 zawodników z 25 krajów. Klub Luks Kantor reprezentowało sześcioro zawodników

Juniorka młodsza Jagoda Siwy startująca w kat. wag. – 44 kg nie dała szansy innym zawodniczkom

na wygraną i zajęła 1 miejsce na najbardziej prestiżowych zawodach w Polsce.

Jagoda jest również srebrną medalistką mistrzostw polski, a po tym turnieju zostanie powołana do kadry narodowej.

Weronika Szulc juniorka startująca w kat. wag. – 68 kg po męczącej walce uległa mistrzynią z Rosji i
uplasowała się na 3 miejscu.
 Weronika jest 3 krotną medalistką mistrzostw Polski. Kamil Majzner, który jest pierwszy rok juniorem,
brązowym medalistą
mistrzostw polski, wygrał pierwszą walkę. Natomiast w drugiej spotkał się z Jakubem Posadzym
najlepszym zawodnikiem w Polsce w kat – 51kg i po remisowym wyniku w dogrywce przegrał o tak zwany złoty punkt.
Zawody stały na najwyższym poziomie były bardzo widowiskowe.