sport olimpijski, siła, zdrowie, pasja

Polish open ,Mistrzostwa warszawy

Polish open ,Mistrzostwa warszawy

9 Paź 2011

adammmmm

Taekwondo Olimpijskie Częstochowa

XVIII Polish Open &  XIV Warsaw Cup 2011

 

XVIII Polish Open &  XIV Warcaw Cup 2011 przeszły już do historii. Pod wieloma względami był to turniej wyjątkowy. Wyjątkowe było to, iż udało się z dwóch, konkurencyjnych względem siebie wydarzeń sportowych, zrobić jeden duży europejski turniej. I choć organizatorzy i pracownicy realizujący zadania podczas turnieju ostatnie dwa dni pracowali niezwykle ciężko, to 650 zawodników  z 26 krajów w 56 kategoriach wagowych i trzech grupach wiekowych, z Europy i Azji doceniło trud i zaangażowanie, rywalizując na wysokim poziomie. Zawody te udowodniły również, że Polskę – Warszawę stać w przyszłości na europejski turniej klasy A.

Tymczasem tegoroczne zawody odbyły się sprawnie. Samą rywalizacje sportową upiększyło uroczyste otwarcie, podczas którego odbył się pokazowy mecz taekwondo Polska kontra połączone siły Europy i Azji, który obserwowało ponad dwa tysiące widzów zgromadzonych w „Hali Gier” warszawskiej AWF. Ciekawostką był fakt, iż zawodnicy wystąpili w niebieskich i czerwonych Dobokach, które to docelowo mają być oficjalnym strojem podczas Mistrzostw Świata i Igrzysk Olimpijskich w Taekwondo.

Adam Buczkowski z Ludowego Uczniowskiego Klubu KANTOR zdobył brązowy medal  jako kadet w wadze -65kg

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nasza witryna internetowa wykorzystuje pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, akceptujesz politykę prywatności.
OK