sport olimpijski, siła, zdrowie, pasja

Piękny występ zawodników

6 Lip 2012

IMG_2228Dnia 1-3.07 w Mszanie Dolnej odbyła się Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Taekwondo Olimpijskim. Częstochowski Klub „KANTOR” reprezentowały trzy zawodniczki i jeden zawodnik wyłonieni drogą eliminacji   ogólnopolskiej .Klub zdobył 1 złoty medal i 2 srebrne  jest to duży sukces gdyż zawody stały na bardzo wysokim poziomie.
Weronika Szulc-63kg 1mc ,także w ubiegłym roku stanęła na najwyższym podium co świadczy o klasie zawodniczki.
Oliwia Mękarska – 47kg 2 mc można ją nazwać największym  objawieniem gdyż trenuje zaledwie 2 lata .
Kamil Majzner-41kg 2 mc niespełna 3 lata treningu lecz jego poziom techniczny jest bardzo wysoki a kategoria bardzo mocno obsadzona. Kamil w finale uległ w dogrywce o tak zwany złoty punkt z Mateuszem Nowakiem reprezentantem  kadry Narodowej
Kinga Wozniak mimo wielkiej woli walki nie zdołała pokonać swej przeciwniczki ,Kingi były to 2 zawody więc przesądził brak doświadczenia.