sport olimpijski, siła, zdrowie, pasja

Młodzieżowe Mistrzostwa w Polski Taekwondo Olimpijskim

Młodzieżowe Mistrzostwa w Polski Taekwondo Olimpijskim

21 Cze 2010

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Taekwondo Olimpijskim

19-20.06.2010       Łódz

W zawodach startowało ponad 100 zawodników i zawodniczek z 40 klubów

Klub L.U.K.S”KANTOR”   reprezentował jeden zawodnik Adrian Baydak ,który wrócił do Taekwondo po dwu letniej przerwie. Wznowiło treningi i po miesiącu wystartował w eliminacjach do MP.W Mistrzostwach Polski brali udział zawodnicy wyłonieni z dwóch eliminacji co ma zapewnić wysoki poziom zawodów i taki też był.

Adrian w pierwszej walce trafił na mocnego przeciwnika z Warszawy pojedynek był emocjonujący i zacięty ale ambicja i determinacja przyczyniła się do zwycięstwa. W drugiej walce przeciwnikiem był Karol Wielgosz z Olsztyna jest on mimo swojego wieku Mistrzem Polski seniorów. Baydak w tej walce imponował postawa walczył ambitnie jednak 2 lata przerwy w dały znać o sobie i musiał on uznać wyższość przeciwnika z Olsztyna. W walce o 3mc Adrian maksymalne skoncentrowany zakończył pojedynek przez 7 punktową przewagę co zapewniło mu brązowy medal Mistrzostw Polski Młodzieżowców w kategorii –74kg. Zapraszamy na treningi Taekwondo Olimpijskiego które odbywają się w Częstochowie ,gminie Mykanów i Konopiska. Informacje pod numerem  telefonu 790 357 860.

 

Adrian_1

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nasza witryna internetowa wykorzystuje pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, akceptujesz politykę prywatności.
OK