sport olimpijski, siła, zdrowie, pasja

Mistrzostwa Polski Seniorów 2015

17 Gru 2015

XXXIV Mistrzostwa Polski Seniorów w Taekwondo Olimpijskim
W dniach 5-6 grudnia 2015 roku w Warszawie odbyły się XXXIV Mistrzostwa Polski Seniorów w Taekwondo Olimpijskim. W zawodach wzięło udział około 100 zawodników i zawodniczek z całego kraju. Nasz klub reprezentowało dwóch zawodników: Weronika Szulc i Kamil Majzner, którzy wywalczyli dwa brązowe medale. Był to ich pierwszy start w tej kategorii wiekowej.
Weronika Szulc -73 kg, brązowy medal. W pierwszej walce wygrała z zawodniczką 4:3. Niestety w kolejnej walce musiała uznać wyższość przeciwniczki z Warszawy, która należy do kadry narodowej seniorów, przez co uplasowała się na 3 miejscu.
Kamil Majzner -58 kg, brązowy medal. W pierwszej walce uległ zawodnikowi z Warszawy. W następnej walce wylosował zawodnika z kadry narodowej młodzieżowców z Olsztyna, przy dobrej postawie i skupieniu poradził sobie wygrywając 8:4, dzięki czemu zajął 3 miejsce.