sport olimpijski, siła, zdrowie, pasja

Mistrzostwa Polski Juniorów-Łódz

12 maja 2014

angelika nabialkowska

Na odbywających się w dniach 9-10 maja Mistrzostwach Polski Juniorów (Łódź) Angelika Nabiałkowska  wywalczyła brązowy medal w kategorii -59kg

W zawodach wzięło udział 142 zawodników i 81 zawodniczek z 58 klubów z całej polski. Impreza odbyła się na Wielofunkcyjnej Hali Sportowej Łódzkiego AZS. Jest to najważniejsze wydarzenie dla kategorii wiekowej 15-17 lat.

Bardzo dobrze zaprezentował się Kamil Majzner który 1 walke wygrał wysoką przewagą w 2 walce  Kamil prowadził pojedynek lecz w 3 rundzie minimalnie przegrał z zawodnikiem z Poznania Szymonem Lupą aktualnym mistrzem Polski w kategorii -55kg i uplasował się na 5 miejscu.Weronika Szulc prowadząc pojedynek z zawodniczką z Chrząstawy Wielkiej uległa w 3 rundzie wracająć tym razem bez medalu.Zawody stały na bardzo wysokim poziomie .