sport olimpijski, siła, zdrowie, pasja

Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych -Srebrny medal Weroniki Dębskiej

Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych -Srebrny medal Weroniki Dębskiej

16 Lis 2015

W Puławach 23-25 października 2015r. odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych, na których wystartowało 360 zawodników i zawodniczek z 57 klubów z całego kraju. Była to najważniejsza impreza dla tego rocznika. Nasz klub reprezentowało 4 zawodników. W pierwszym dniu walczyli: Krystian Szymonik kat. -41 kg. Po trzech wygranych walkach przegrał kolejną, ale dostał szansę walki o brązowy medal, niestety nie udało się zdobyć medalu o przegranej zdecydowała dogrywka o złoty punk. Weronika Dębska kat. +59 kg. Wygrywając 3 ciężkie walki doszła do finału w którym walczyła z kontuzja nogi nabytą podczas pojedynków oraz z kontuzją kolana ,finał przegrała 6:4 zostając srebrną medalistką Mistrzostw Polski była blisko pokazała serce do walki determinacje i zaciętość
W kolejnym dniu zawodów wystartowała Liliana Zyskowska kat. -44 kg. Pierwszą walkę wygrała wysoką przewagą, w drugiej uległa brązowej medalistce w tej kategorii. Nicole Firek kat. -41 kg. Po 3 wygranych walkach, kolejnej nie udało się wygrać, piątą walką był repasaż o brązowy medal ale niestety nie udało się. Wszyscy zawodnicy zdobyli bardzo ważne doświadczenie i pokazali zaciętość i wytrwałość oraz serce do walki. Gratulacje!

wera oom

grupa oom

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nasza witryna internetowa wykorzystuje pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, akceptujesz politykę prywatności.
OK