sport olimpijski, siła, zdrowie, pasja

Mistrzostwa Polski Juniorów 2015

Mistrzostwa Polski Juniorów 2015

1 Lip 2015

foto MPJ KętrzynMistrzostwa Polski juniorów i młodzieżowców w Taekwondo Olimpijskim 2015 Kętrzyn
W imprezie wzięło udział 220zawodników z całej Polski Ludowy Uczniowski Klub Sportowy „KANTOR ” reprezentowało 3 juniorów i 2 młodzieżowców – Angelika Nabiałkowska i Alex Czarski którzy debiutowali na tych zawodach przegrali 1 walki ale zdobyli cenne doświadczenie . Juniorzy natomiast spisali się wspaniale.
Weronika Szulc -68 kg, złoty medal ; Po dwóch wygranych walkach 3:1 i 10:7 stanęła w finale z zawodniczką z Łodzi wygrywając 6:5. Zapewniła sobie w ten sposób po raz czwarty tytuł Mistrzyni Polski.
Kamil Majzner -55kg złoty medal pierwszą walkę wygrał wysoką przewagą w kolejnych walkach poradził sobie bez większego problemu by w 4 walce finałowej zmierzyć się z zawodnikiem z klubu Kozłowo Nidzica wygrywając ten pojedynek 13:8 w ten sposób Kamil zapewnił sobie tytuł Mistrza Polski.
Jagoda Siwy 3 mc -52kg wygrała pierwsza walkę w drugiej walce uległa utytułowanej zawodniczce która stanoła na najwyższym podium w tej kategorii co spowodowało możliwość walki o medal w repasażach . Jagoda nie zmarnowała szansy zajęła 3 miejsce wygrywając 11:10 z zawodniczka z Bogatyni .Dodajmy że dla Jagody to 1 rok w kategorii junior oraz w wadze -52kg
Zawody jak na Mistrzostwa Polski stały na bardzo wysokim poziomie ,jednak ciężka praca na treningach i zaangażowanie zawodników i sztabu ludzi którzy czuwają nad naszymi zawodnikami .
Zawodnicy trenują w FORMA Fitness Klub który mieści się na Bór 35/37.
Podlegają kontroli oraz diecie w Morela -fit Centrum Kontrola Wagi
Dietetyk Ada Jaśkiewicz Al.NMP 33lok 2 z Porad Moreli korzysta cały klub .
Zapraszamy na zajęcia dzieci młodzież i dorosłych
od września Północ ,Śródmieście ,Raków,Forma Gmina Mykanów i Konopiska

Gratulacje dla zawodników

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nasza witryna internetowa wykorzystuje pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, akceptujesz politykę prywatności.
OK