Miedzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików

4 Lis 2011

mmm_grupa_2011

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików  odbyły się w Opolu 29.10.2011

Zawodnicy Ludowego Uczniowskiego Klubu Sportowego Kantor w klasyfikacji generalnej uplasowali się na drugim miejscu za opolskim klubem który wystawił najliczniejszą ekipę.

Zawody miały charakter dwuboju zawodnicy startowali w konkurencji walk sportowej i układów formalnych . W obydwu konkurencjach za poszczególne miejsca zdobywali punkty i łączna suma punktów decydowała o miejscu na podium. Młodzicy to kategoria wiekowa 1999-2000 roku.

3mc Wojciech Drabczyk

Przy okazji odbył się także turniej dla dzieci gdzie Oliwier Kucharczyk zdobył 3 złote medale za walkę ,techniki specjalne i kopnięcia na czas to ogromny sukces gdyż był najmłodszym uczestnikiem zawodów. Także  Mateusz Kocik  wypadł świetnie zdobył 3mc układy formalne, 2mc kopnięcia na czas, 2m techniki specjalne, 2 mc walki. Kamil Bujak zdobył srebrny medal w kalaki