sport olimpijski, siła, zdrowie, pasja

Międzynarodowe zawody Bydgoszcz CUP

Międzynarodowe zawody Bydgoszcz CUP

16 maja 2011

logo_kantor

Międzynarodowe zawody Taekwondo Olimpijskiego Bydgoszcz CUP

 

W sobotę 14 maja 2011 roku, rozegrana została trzecia edycja międzynarodowego turnieju juniorów i juniorów młodszych BYDGOSZCZ CUP 2011. W tym roku turniej ten, został zaliczony do rankingu PZTO na 2011. Do rywalizacji przystąpiło 81 juniorów i 95 juniorów młodszych z takich państw jak Bośnia i Hercegowina, Litwa i 28 polskich klubów Taekwondo Olimpijskiego. W tym roku po raz pierwszy, walki są prowadzone z wykorzystaniem elektronicznego systemu liczenia punktów Dae-do.

Klub LUKS KANTOR reprezentowało 7 osób zdobyliśmy 5 medali 2 złote 3 srebrne.

1.Weronika Szulc –63kg z Lubojny tydzień temu została Mistrzynią Polski i tu również potwierdziła klasę zdobywając 1 mc

2. Adam Buczkowski –61kg Cz-wa nie miał sobie równych mimo iż na MP odpadł teraz pokonał wszystkich łącznie z Mistrzem Polski  i

zdobył 1mc

3.Wiktoria Kucharczyk –47kg Lubojenka uplasowała się na 2 m.

4.Kinga Wochal –68kg Lubojna  2mc

5.Łukasz Mielan –59kg mający najwięcej zawodników w wadze ,bo aż 17 walczył zacięcie wygrywając 3 walki dopiero w finale musiał ustąpić rywalowi. Łukasz jest niezwykle ambitnym zawodnikiem tak jak Kamil Majzner który mimo iż nie przywiózł medalu zaprezentował się najlepiej tocząc zacięty bój z zawodnikiem z Litwy przegrywając zaledwie 1 punktem. Kamil trenuje niespełna 2 lata a już należy do kadry Województwa Śląskiego niedługo na pewno o nim usłyszymy. Kinga Przepiórka –47kg z Lubojenki mimo iż włożyła całe serce w  walkę musiała uznać wyższość przeciwniczki.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nasza witryna internetowa wykorzystuje pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, akceptujesz politykę prywatności.
OK