sport olimpijski, siła, zdrowie, pasja

I Eliminacja do OOM Bygoszcz

21 Mar 2010

Bydgoszcz_jpg

Dnia 20 marca w Bydgoszczy odbyła się I eliminacja do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Klub reprezentowało czterech zawodników i jedna zawodniczka. Dla trójki z nich był to debiut w kategorii junior młodszy a zarazem zimny prysznic. Bartosz Włodarczyk –41kg który w swym dorobku zdobył złoty medal w Między wojewódzkich Mistrzostwach Młodzików odpadł w pierwszej walce. Wiktor Sroka-45kg srebrny medalista z MMM miał wolny los a drugiej walce uległ zawodnikowi z Poznania. Adam Buczkowski-53kg złoty medalista MMM wypadł najlepiej z trójki debiutantów stoczył trzy trudne pojedynki i wywalczył 3 mc. Jakub Mazur-63kg dla niego to drugi rok startów w eliminacjach do OOM. Jakub walczył rewelacyjnie i uplasował się na 2mc.Kinga Wochal 63kg 1 mc.

Podziękowania dla Pana Pawła Wochala, który zapewnił transport zawodnikom i miłą atmosferę. Zapraszamy do współpracy Firmy które są zainteresowane reklamą  poprzez nasz klub i zawodników, na zawodach, w mediach i poprzez nasza stronę internetową