sport olimpijski, siła, zdrowie, pasja

Klub

  • Skład zarządu klubu

Prezes – Robert Kantorysiński
Vice Prezes
– Maciej Jezierski
Sekretarz – Łukasz Gabryszak
Skarbnik – Andrzej Mrożek
Członkowie zarządu – Patrycja Kantorysińska

  • Początek Taekwondo Olimpijskiego na terenie Częstochowy.

Robert Kantorysiński trenujący Taekwondo ITF i GTF zdobył tytuły mistrza Polslogo zdjecie mojeki Europy i Świata. W 1998 roku rozpoczyna treningi Taekwondo Olimpijskiego które różnią się sposobem walki a także sędziowania od pozostałych odmian. Otrzymuje propozycje przyłączenia się do klubu „KMICIC” z której korzystał. Do Częstochowy regularnie przyjeżdżał Piotr Bernat który przeprowadzał egzaminy i szkolenia. Robert trenował pod okiem  trenera Soo Kwang Lee, Roberta Sadurskiego ,Dariusza Nowickiego. Trenował również z kadrą narodową Norwegi pod okiem Michaela Jorgensena i Shah Iran. Pracował także w Norwegi w „MUDO INSTYTUT” prowadząc treningi z zakresu walki sportowej. Współpraca Z klubem „KMICIC” trwała do końca roku 2008. Od stycznia 2009 powstał Ludowy Uczniowski Klub Sportowy „KANTOR”. Większość zawodników zmieniło barwy klubu i dołączyło do LUKS ”KANTOR”. Jesteśmy jedynym czynnym klubem Taekwondo Olimpijskiego na terenie województwa Śląskiego.

Zapraszamy do współpracy wszystkie szkoły , które chcą  pomóc swoim uczniom w osiągnięciu sukcesu !!!

TAEKWONDO WTF – to koreańska sztuka samoobrony a także sport olimpijski, który ma coraz więcej sympatyków na całym świecie.

Systematyczny trening Taekwondo: poprawia ogólne samopoczucie, kształtuje nie tylko siłę fizyczną i gibkość ciała ale również wzmacnia odporność psychiczną na stres , co pozwala na zachowanie zimnej krwi w każdej sytuacji. Polecany dla dzieci i dorosłych z nadwagą i niedowagą a także dla wszystkich , którzy chcą pracować na sobą i swoimi słabościami.

Organizujemy również:  pokazy na festynach i uroczystościach. Wyjazdy na obozy sportowe letnie i zimowe. Prowadzimy egzaminy na stopnie uczniowskie. Należymy do Polskiego Związku Taekwondo Olimpijskiego.

 

 

Nasza witryna internetowa wykorzystuje pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, akceptujesz politykę prywatności.
OK