sport olimpijski, siła, zdrowie, pasja

Kids

 tkdkid

Dlaczego warto zapisać dziecko na treningi Taekwondo Olimpijskiego w naszym klubie?

TRENING DZIECI od 3 roku życia 

Taekwondo ma bardzo dobry wpływ na rozwój psychofizyczny dziecka. Zajęcia dla przedszkolaków zaczynają się najwcześniej i są najkrótsze. Większość treningu opiera się na grach, zabawach, ćwiczeniach werbalnych , ćwiczeniach integracyjnych i dyscyplinujących. Elementy Taekwondo są wprowadzane stopniowo i stanowią niewielką część zajęć. Nauka przez zabawę to świetny sposób na kształtowanie w dziecku zamiłowania do sportu i zdrowego stylu życia.

Zajęcia dla dzieci uczą skupienia, koncentracji, uwagi oraz umiejętności pokonywania niepowodzeń i trudności w życiu. Trening w grupie uczy zachowań społecznych, pozwala znaleźć nowych przyjaciół, nowe wzory do naśladowania. Wszystkie ćwiczenia gimnastyczne i techniki dotyczą w równej mierze obu stron ciała, co umożliwia harmonijny rozwój wszystkich cech motorycznych : siłę, szybkość, gibkość, zręczność i wytrzymałość.

Taekwondo rozwija cechy motoryczne dlatego jest zalecane jako sport dodatkowy dla dzieci np.grających w piłkę nożną i zawodników innych dyscyplin ,gdzie niezbędna jest szybkość ,zwinność ,odwaga rozciągnięcie które zapobiega urazom i wiele innych. Taekwondo zalecane dla dzieci z nadwagą i niedowagą oraz dla wszystkich dzieci które mają ochote świetnie spędzić czas oraz pokonywać swoje słabości

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić

Trener tel 790 357 860 w godz 8-13 lub po 20-21

Prowadzimy także zajęcia dla młodzieży i dorosłych!!!

SERDECZNIE ZAPRASZAMY 2 TRENINGI GRATIS !!!

Natan

Nasza witryna internetowa wykorzystuje pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, akceptujesz politykę prywatności.
OK