sport olimpijski, siła, zdrowie, pasja

Zapisy sezon 2018/2019

Zapisy sezon 2018/2019

16 Lip 2018

Dlaczego warto zapisać dziecko na treningi Taekwondo Olimpijskiego w naszym klubie?

TRENING DZIECI od 3 roku życia 

Taekwondo ma bardzo dobry wpływ na rozwój psychofizyczny dziecka. Zajęcia dla przedszkolaków zaczynają się najwcześniej i są najkrótsze. Większość treningu opiera się na grach, zabawach, ćwiczeniach werbalnych , ćwiczeniach integracyjnych i dyscyplinujących. Elementy Taekwondo są wprowadzane stopniowo i stanowią niewielką część zajęć. Nauka przez zabawę to świetny sposób na kształtowanie w dziecku zamiłowania do sportu i zdrowego stylu życia.

Zajęcia dla dzieci uczą skupienia, koncentracji, uwagi oraz umiejętności pokonywania niepowodzeń i trudności w życiu. Trening w grupie uczy zachowań społecznych, pozwala znaleźć nowych przyjaciół, nowe wzory do naśladowania. Wszystkie ćwiczenia gimnastyczne i techniki dotyczą w równej mierze obu stron ciała, co umożliwia harmonijny rozwój wszystkich cech motorycznych : siłę, szybkość, gibkość, zręczność i wytrzymałość.

Taekwondo rozwija cechy motoryczne dlatego jest zalecane jako sport dodatkowy dla dzieci np.grających w piłkę nożną i zawodników innych dyscyplin ,gdzie niezbędna jest szybkość ,zwinność ,odwaga rozciągnięcie które zapobiega urazom i wiele innych. Taekwondo zalecane jest dla dzieci z nadwagą i niedowagą oraz dla wszystkich dzieci które mają ochotę świetnie spędzić czas oraz pokonywać swoje słabości

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić

Trener tel 790 357 860

Prowadzimy także zajęcia dla młodzieży i dorosłych!!!

Oraz zajęcia indywidualne

SERDECZNIE ZAPRASZAMY 2 TRENINGI GRATIS !!!

UWAGA!!! SKŁADKĘ CZŁONKOWSKĄ PŁACIMY PRZEZ CAŁY ROK !!!
ZAPEWNIAMY TRENINGI W WAKACJE

 

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nasza witryna internetowa wykorzystuje pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, akceptujesz politykę prywatności.
OK